2-й том Державної Фармакопеї України 2-го видання (ДФУ 2.0), присвячений монографіям на субстанції для фармацевтичного застосування (субстанції). До нього ввійшли усі монографії ДФУ 1 видання, які були актуалізовані, а також нові монографії. 2й том ДФУ 2.0 гармонізований з Європейською Фармакопеєю 8.0 видання.

Том 2 ДФУ 2.0 охоплює субстанції, які є найбільш використовуваними вітчизняними виробниками лікарських засобів, а також ті, які входять до складу готових лікарських засобів, описаних у ДФУ 2.0. Переважна більшість субстанцій, монографії на які включені до ДФУ 2.0, не виробляються вітчизняними виробниками, а імпортуються, тому ці монографії, як правило, не містять додаткових рекомендацій або альтернативних методик (національної частини). До ДФУ 2.0 включені також деякі суто національні монографії на субстанції, які є традиційними для України (наприклад, тіаміну гідробромід). Ці монографії розроблені з урахуванням світової фармакопейної практики.

Координацією робіт та розробкою монографій на субстанції та деяку лікарську рослинну сировину, починаючи з випуску ДФУ 1.1, займалася Тетяна Михайлівна Тихоненко, якої, на жаль, з нами вже немає. Том 2 ДФУ 2.0 є її останньою працею.

Директор Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»

О. І. Гризодуб

Отримати зміст

Вартість видання складає 969 грн.

З приводу придбання 2-го тому ДФУ 2.0 звертатися до Харченко Світлани Іванівни за

тел.: +38 (099) 180 06 01

e-mail: svitlanaph@ukr.net