ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» і Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» НАН України підписали Угоду про співробітництво в галузі науки

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, якій підпорядковане ДП  «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», виступає за зміцнення та розширення партнерських відносин із науково-дослідницькими установами, прагнучи до взаємодії у сфері охорони здоров’я, що відповідає національним інтересам у розвитку науки та промисловості.

3 квітня 2024 року ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», представлений директором, кандидатом юридичних наук Григорієм Лученцовим, та Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України, представлений першим заступником генерального директора, член-кореспондентом НАН України, доктором хімічних наук, професором Валентином Чебановим, уклали Угоду про співробітництво у науковій сфері.

Цей крок став результатом високої репутації цих провідних установ, а також довготривалої плідної співпраці, спрямованої на науковий прогрес, зокрема, у фармацевтичній галузі. Підписанню угоди передували змістовні дискусії та робочі зустрічі, під час яких сторони обговорювали ключові напрямки подальшого співробітництва.

На церемонію підписання угоди від ДП «Фармакопейний центр» були запрошені заступник директора з наукової роботи, доктор фармацевтичних наук, старший науковий співробітник Дмитро Леонтьєв та заступник директора з якості, кандидат фармацевтичних наук, старший дослідник Наталя Воловик, а від НТК ― заступник генерального директора з наукової роботи НТК, кандидат хімічних наук, старший дослідник Костянтин Бєліков.

Ця угода відкриває нові перспективи для обох організацій у сфері наукових досліджень, інновацій і технологічних розробок, покладаючи фундамент для зміцнення наукового потенціалу України. Вона не лише сприятиме забезпеченню високої якості лікарських засобів, але й забезпечить значний вклад у вдосконалення національної безпеки в сфері охорони здоров’я, особливо актуальною у складних умовах війни та інших викликів.