20‒22 вересня 2018 р. у м. Сегед, Угорщина, відбувся 12-й Центральноєвропейський симпозіум з фармацевтичних технологій та регуляторних питань.

Участь у симпозіумі взяли 270 дослідників з академічних організацій, промислових кіл та регулюючих органів з різних куточків світу. Було представлено 2 пленарні доповіді, 8 лекцій від запрошених спікерів, а також 25 усних і 152 стендові доповіді.

Від ДП «Фармакопейний центр» делегатами симпозіуму вдруге стали заступник директора з наукової роботи, начальник відділу валідації та стандартних зразків д. фарм. н., ст. н. с. Леонтьєв Дмитро Анатолійович і заступник начальника відділу валідації та стандартних зразків, к. фарм. н. Воловик Наталя Валеріївна.

Леонтьєв Д.А. представив 2 стендові доповіді на теми:

  1. «Встановлення вимог до максимально припустимої незначущості для валідації методик контролю за очищенням технологічного обладнання» (співавтори: Гризодуб О.І., Воловик Н.В., Чикалова С.О.);
  2. «Розробка підходу до трансферу аналітичних методик для кількісного визначення дезлоратадину у таблетках із плівковим покриттям» (співавтори: Петрус В.В., Воловик Н.В., Гризодуб О.І.).

Воловик Н.В. представила усну доповідь:

«Принцип прозорості фармакопейних стандартних зразків» (співавтори: Леонтьєв Д.А., Гризодуб О.І.)