Семінар «Researcher Connect» був проведений у м. Дніпро 27 лютого – 1 березня 2017 р. Він представляє собою тренінг для науковців, який був розроблений Британською Радою й проводиться досвідченими і сертифікованими міжнародними тренерами англійською мовою.

Семінар включає декілька основних напрямків, серед яких основними є: написання анотацій до наукових статей для міжнародних публікацій, написання переконливих пропозицій для отримання грантів у міжнародних організаціях, підготовка презентацій для успішних публічних виступів на міжнародних конференціях. Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу (подробиці щодо проекту та критеріїв відбору див. на сайті: www.britishcouncil.org).

Від ДП «Фармакопейний центр» конкурс пройшла заступник начальника відділу валідації та стандартних зразків, к.фарм.н. Воловик Наталя Валеріївна. Семінар провів провідний міжнародний тренер з Оксфорда, Великобританія, Том Спейн за сприяння асистентів з Британської Ради в Україні. Він проходив в інтерактивній формі шляхом різноманітних дискусій, обговорень, індивідуальної та командної роботи учасників виключно англійською мовою. У ході семінару учасники мали змогу отримати зворотній зв’язок від тренерів щодо написання анотацій і пропозицій, підготовці презентацій та публічних виступів. Окрім того, наприкінці проекту кожний з учасників представив презентацію своєї наукової праці широкій аудиторії, після чого відбувся аналіз переваг та недоліків представлених доповідей. По завершенні тренінгу усі учасники отримали сертифікати.

Участь у проекті має дуже важливе значення для підтримки статусу ДП «Фармакопейний центр» як провідної наукової установи в галузі стандартизації та контролю якості лікарських засобів в Україні та за кордоном. Отриманий досвід сприятиме сильнішому представництву ДП «Фармакопейний центр» на міжнародних конференціях, підвищенню показників публікацій та  зміцненню його міжнародної репутації та рейтингу.