Ми раді поділитися враженнями від участі Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» у недавно завершеному спільному симпозіумі USP-EDQM з фармацевтичних стандартних зразків. З 2012 р. наша організація регулярно бере участь у цьому заході.

Цього разу нашу компанію представляли Дмитро ЛЕОНТЬЄВ, Еліна КОТОВА, Наталя ВОЛОВИК, Світлана ЧИКАЛОВА та Тетяна ЮРЧЕНКО, які мають великий досвід та знання у встановленні стандартних зразків Державної Фармакопеї України. Їх участь підкреслила відданість ДП «Фармакопейний центр» міжнародній співпраці та наші постійні зусилля сприяти глобальному діалогу з питань якості та безпеки фармацевтичних засобів.

Захід, який відбувся у штаб-квартирі Фармакопеї США у м. Роквіль 27-28 вересня 2023 р., сприяв глобальному діалогу щодо ключової ролі та різноманітних застосувань фармацевтичних стандартних зразків.

На симпозіумі зібралася різноманітна група зацікавлених сторін з усього світу, надаючи платформу для обміну досвідом та поглядами щодо встановлення, характеризації та застосування стандартних зразків. Основні напрямки включали роль фармакопейних стандартних зразків у фармацевтичному життєвому циклі, їх використання, розробку та характеризацію, із акцентом на стандартні зразки для біологічних препаратів та малих молекул, а також регуляторні очікування та гармонізацію в різних регіонах.

ДП «Фармакопейний центр» глибоко вдячний оргкомітету симпозіуму за надану можливість нашим колегам взяти участь онлайн.

Для отримання додаткової інформації дивіться USP Event info і EDQM Event info.