Міжнародна конференція для студентів-фармацевтів «Be in Progress відбулася у м. Люблін,  Польща, з 21 по 25 квітня 2016 року.

В рамках заходу були представлені презентації вчених медичного університету в Люблині щодо нових тенденцій в розвитку фармацевтичної практики у всьому світі. Студенти та аспіранти з України, Великобританії, Сербії, Чеської республіки та Польщі прийняли участь в стендовій сесії, де представили результати своїх наукових досліджень.

Бевз Олена Валеріївна, молодший науковий співробітник відділу валідації та стандартних зразків ДП «Фармакопейний центр», аспірант НФаУ (науковий керівник – д.фарм.н. Леонтьєв Д.А.),  прийняла участь у заході із стендовою доповіддю «Розробка методів визначення чистоти Фармакопейного стандартного зразку ніпазолу методом диференціальної скануючої калориметрії» (автори: Бевз О.В., Терно І.С., Леонтьєв Д.А., Безуглий П.А.).

В рамках конференції були проведені практичні семінари, де учасники, зокрема Бевз Олена, мали можливість зробити самостійно кілька експрес тестів щодо виявлення деяких речовин в біологічному матеріалі та в напої. Також для учасників конференції була організована екскурсія  по провідній фармацевтичній компанії «ICN Polfa Rzeszów» в Жешуві, яка виробляє таблетки, драже, капсули, сиропи, краплі, суспензії, палички та мазі. Учасники мали змогу побачити процес виробництва лікарських засобів на підприємстві та відвідати лабораторії контролю якості.

По завершенні конференції всі учасники були нагороджені сертифікатами та подарунками.