22-24 вересня 2016 р. у м. Белград, Сербія, відбувся 11-й Центрально-Європейський симпозіум з фармацевтичних технологій (CESPT 2016).

Організатори: Фармацевтичний факультет Белградського Університету, Європейська Федерація Фармацевтичних Наук (EUFEPS) та ін. фармацевтичні асоціації та суспільства за  підтримки провідних виробників аналітичного та технологічного обладнання для фармації: Waters, BASF, Gamlen Tableting Ltd., Sirius Analytical, HARKE Pharma, Anton Paar, Sartorius, Donau Lab, Olympus та ін.

Ключова мета серії симпозіумів CESPT – сприяння інтелектуальному обміну між членами міжнародної фармацевтичної спільноти.

Симпозіум об'єднав близько 300 дослідників з академічних організацій, промислових кіл та регулюючих органів з понад 30 країн світу.

На Симпозіумі було представлено 2 пленарні доповіді, 9 лекцій, 25 усних та 121 стендових доповідей.

ДП «Фармакопейний центр» взяв участь у роботі Симпозіуму.

Леонтьєв Дмитро Анатолійович — заст. директора з наукової роботи, начальник відділу валідації та стандартних зразків, д. фарм. н., представив стендову доповідь на тему: «Специфіка застосування концепції невизначеності до прийняття рішення щодо відповідності лікарських засобів» (автори: Леонтьєв Д.А., Воловик Н.В.).

Воловик Наталя Валеріївна — заст. начальника відділу валідації та стандартних зразків, к. фарм. н., представила стендову доповідь на тему: «Методологічний підхід до атестації стандартних зразків Державної Фармакопеї України» (автори: Воловик Н.В., Леонтьєв Д.А., Денисенко Н.В.).