Комісія Індійської Фармакопеї (Indian Pharmacopoeia Commission, IPC) була введена до складу Фармакопейної дискусійної групи (Pharmacopoeial Discussion Group, PDG), як було оголошено під час її щорічного засідання, яке відбулось 3-4 жовтня 2023 року в Гайдарабаді, Індія. Членство IPC відображає її важливу роль і внесок у глобальну фармацевтичну сферу.

Про PDG:

PDG ― це престижний міжнародний консорціум, який було засновано Європейською Фармакопеєю (Ph. Eur.), Японською Фармакопеєю (JP) та Фармакопеєю США (USP). Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) також бере участь в PDG як спостерігач, підсилюючи співпрацю та обмін знаннями між цими ключовими організаціями.

PDG відома своїми зусиллями щодо гармонізації стандартів фармакопей у всьому світі. Ці стандарти відіграють ключову роль у забезпеченні якості лікарських засобів на кожному етапі виробничого процесу. Встановлюючи єдині критерії для перевірки ідентичності, чистоти, активності та ефективності, PDG допомагає виробникам та регулюючим органам забезпечити відповідність фармацевтичних препаратів міжнародним стандартам якості.

Зусилля PDG з гармонізації важливі для зменшення аналітичних та процедурних навантажень на виробників. Вона гарантує, що вимоги фармакопеї є послідовними в різних географічних регіонах. Ця гармонізація є необхідною для підтримання універсального наукового стандарту якості лікарських засобів, що підкреслює спільну мету забезпечення глобального громадського здоров'я.

Для отримання додаткової інформації, див. прес-реліз EDQM тут.