Шановні замовники ФСЗ ДФУ!

Усі ФСЗ ДФУ ідентифікують за каталожним номером. При атестації нової серії або при переатестації ФСЗ ДФУ, номер серії в каталозі змінюють. Термін придатності зразка зазначають у сертифікаті. ФСЗ ДФУ придатний до останнього дня місяця, зазначеного в сертифікаті. Наприклад, якщо в сертифікаті в графі Придатний до зазначено 03.2019 р., ФСЗ ДФУ можна використовувати до 31.03.2019 р.

Зазвичай одна упаковка ФСЗ ДФУ містить зразок у кількості, яка є достатньою для проведення аналізу за всіма показниками якості (для кількісного визначення – в двох повторностях).

Якщо не зазначено інше, контейнери заповнюють речовиною із надлишком, що забезпечує витягнення речовини щонайменше у кількості, яку зазначено в сертифікаті/на етикетці.

У випадках, коли передбачено кількісне перенесення з контейнера, контейнери заповнюють речовиною у кількості, яку зазначено у сертифікаті/на етикетці.

Якщо не зазначено інше, ФСЗ ДФУ поставляють за кімнатної температури без холодового ланцюга. За необхідності, особливі умови поставки зазначають у сертифікаті.

Шаблон заявки

отримати каталог (2022-02-23)

Увага! Ціни на ФСЗ ДФУ може бути зміненоБудь ласка, уточнюйте актуальні ціни в день замовлення стандарту.

Інформація для вітчизняних замовників: Сертифікати на ФСЗ ДФУ видаються державною мовою. Видання сертифікатів іншими мовами (російською або англійською) можливе за умови додаткової оплати.