Ми раді повідомити, що Наталю Воловик, заступницю директора з якості Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», було призначено делегатом України в Європейський комітет з фармацевтичних засобів та фармацевтичної допомоги (CD-P-PH). Це значуще призначення підкреслює нашу впевненість у здатності Наталі зробити суттєвий внесок у зусилля комітету.

Про CD-P-PH

CD-P-PH є ключовим міжурядовим керівним комітетом Ради Європи, який займається забезпеченням безпеки, відповідального виготовлення та доступності ліків у всій Європі. Цей комітет відіграє вирішальну роль у допомозі національним компетентним органам держав-членів Ради Європи, які підписали Конвенцію про Європейську фармакопею.

До завдань комітету входять нагляд за розробкою правових інструментів, таких як резолюції, політики та керівні документи. Він також здійснює загальний нагляд за діяльністю Європейської комісії з фармакопеї.

Роль делегата

Як делегат Наталя Воловик братиме участь у засіданнях комітету, співпрацюючи з професіоналами з різних країн. Вона відіграватиме важливу роль у гармонізації зусиль щодо підвищення безпеки та доступності лікарських засобів в Європі, а також забезпечуватиме, щоб погляди та потреби України були відповідно представлені та враховані в обговореннях та рішеннях комітету.

Вітаємо, Натале, з цим заслуженим призначенням. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші досягнення у цій ролі.