Наталя Воловик, канд. фарм. наук, старший дослідник, заступник начальника відділу валідації та стандартних зразків ДП ​​«Фармакопейний центр», була запрошена як основний доповідач на навчальний онлайн тренінг з використання стандартних зразків у фармацевтичному аналізі для студентів університету Махаріші Маркандешвара в Садопурі, Індія.

Вебінар, організований фармацевтичним факультетом університету, зібрав близько 150 учасників. Доповідачка розглянула системи стандартних зразків наявні у фармацевтичному секторі, звернувши увагу аудиторії на відмінні риси системи фармакопейних стандартних зразків, розробленої Державною Фармакопеєю України для задоволення потреб користувачів, після чого відбулася сесія запитань і відповідей, яка викликала жваву та змістовну дискусію.

ДП «Фармакопейний центр» упевнений, що отримані знання були корисними для слухачів та сподівається на подальшу співпрацю з фармацевтичним факультетом університету Махаріші Маркандешвара, а також іншими навчальними та науковими закладами Індії. Проведений семінар має сприяти гармонізації фармакопейних підходів та просуванню інноваційних підходів ДФУ на міжнародному рівні.

 

Maharishi Markandeshwar University, Sadopur-Ambala (India)

 

MM School of Pharmacy, Sadopur

 

 

Minute to Minute Schedule

Webinar on

‘Use of Reference Standards in the Pharmaceutical Analysis’

Date: 27th October 2021, Timing: 02:00 PM Onwards

Organizer: MM School of Pharmacy, MM University, Sadopur-Ambala (Haryana)

Mode: YouTube live through Stream yard

 

S. No.

Events

Time

  1.  

Welcome address by Dr. Rupesh Gautam

02:00 pm- 02:02 pm

  1.  

Introduction of Key Speaker

02:02 pm- 02:03 pm

  1.  

Session by

Dr. Natalia Volovyk

Deputy Department Head, Validation and Reference Standards Department, Ukrainian Scientific Pharmacopoeial Center for Quality of Medicines, SE, Ukraine

 

02:03 pm- 02:50 pm

  1.  

Question answer session

02:50 pm- 02:55 pm

  1.  

Vote of Thanks  by Ms. Sapna Rani

02:50 pm- 03:00 pm

Panelists:

  1. Dr. Natalia Volovyk , Key Speaker
  2. Prof. (Dr.) Vipin Saini, Principal-MMSoP
  3. Dr. Rupesh Gautam, Convener
  4. Ms. Sapna Rani, Asst. Professor, MMSoP

Note: Link will be shared before 30 minutes of the webinar, all panelists are requested to join before 10 minutes of the webinar (01:50 PM).