ПОСТ-РЕЛІЗ

XІ Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

 

3000 м² виставкової площі

52 компанії-учасниці

2300 відвідувачів

12 науково-практичних заходів

45 доповідачів – експертів галузі

 

19-21 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась XІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo – унікальний захід, де був представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій, контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування та зберігання лікарських засобів.

 

Більш як 52 учасника виставки з різних країн світу презентували на своїх стендах виробниче і невиробниче обладнання, пакувальне обладнання, комплексні рішення для фармацевтичних підприємств, лабораторно-аналітичне обладнання, технології «чистих приміщень», сировину та інгредієнти, технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки у фармацевтичному виробництві, послуги для компаній фармацевтичної індустрії, навчання та підготовку персоналу.

 

Презентували своє обладнання, товари та послуги на PHARMATechExpo 2021 такі компанії: ROMMELAG ENGINEERING, ТК Аврора, ШимЮкрейн, ОМАГ С.Р.Л., Новафілтер Технолоджі, ПакГруп, СІНОФАРМТЕХ, СВС-АРТА, ELJUNGA, Innovative Pharma Baltics, Inherent Simplicity Baltic, Системи чистої води, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Аналітек, ХЛР, СОК ТРЕЙД, ISTL.

 

У 2021 році до постійних учасників долучилися нові компанії: АЙ БІ СІ НАНОТЕКС УА, СМАРТ ВЕЙ ПЛЮС, SKAITOS KOMPIUTERIU SERVISAS, Кріан, ReWay, Представництво в Україні POLO HANDELS AG, DrugCards, КАНАПТЕКА, Shanghai IVEN Pharmatech Engineering Co. Ltd., Системи реального часу – Україна.

 

ЗАРЯДЖАЄМО НЕ ТІЛЬКИ ВРАЖЕННЯМИ, А Й ЗНАННЯМИ

 

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС – унікальна платформа для об'єднання теорії та практики процесів виробництва. Слухачі конгресу мали змогу поповнити свої знання й опанувати нові навички у форматі науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів на діючому обладнанні.

В перший день, для представників підприємств-виробників, регуляторних і контролюючих органів та спеціалістів з контролю якості лікарських засобів у фармгалузі було проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання фармакопейного контролю якості лікарських засобів» від ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», де було розглянуто основні вимоги та методи контролю ЛЗ.

 

Продуктивно пройшов семінар «Питання технічного регулювання в парфумерно-косметичній галузі України. Вимоги міжнародного стандарту ISO 22716:2007/ДСТУ EN ISO 22716:2015: «Косметика. Належна виробнича практика (GMP). Настанови з належної виробничої практики (EN ISO 22716:2007, IDT)» від Міжнародної школи технічного законодавства і управління якістю (ISTL), де обговорили належну виробничу практику (GMP), вимоги технічного регламенту на косметичну продукцію та алгоритм дій по запобіганню/усуненню потенційних ризиків.

 

З питаннями проєктування фармацевтичних виробництв та розробкою Технічного завдання фахівців проінформували на семінарі «Практичний досвід у проєктуванні та розробка технічного завдання» від ТОВ «ІНЖЕНІУМ ГРУП».

 

На лекції від ТОВ «ХЛР» фахівці розглянули інформацію, щодо неруйнівного контролю готової продукції та пакування у фармацевтичній галузі на прикладі багаторічного досвіду провідного європейського виробника.

 

Другого дня, повний конференц-зал директорів з якості, керівників і провідних фахівці відділів управління (забезпечення) і контролю якості, керівників відділів, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та дистрибуції лікарських засобів зібрала компанія УКРМЕДСЕРТ на семінарі «Регулювання обігу лікарських засобів: огляд останніх змін та законодавчих ініціатив».

 

Для топ-менеджерів фармацевтичного бізнесу, виробників фармпродукції та фармтехніки, юристів у фармацевтичному бізнесі MARTYNIV LAW FIRM провела семінар «Податкове планування для підприємств фармацевтичної промисловості».

 

З успіхом пройшов семінар «Медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників. Оцінка відповідності медичних виробів для діагностики in-vitro» від Українського Наукового Інституту Сертифікації, де виробники та постачальники медичних виробів ринку України розглянули порядок робіт з самодекларування, отримали покроковий опис процедури оцінки відповідності медичних виробів, обговорили виконання наглядових аудитів для виданих ЄС-сертифікатів та інші, не менш важливі питання.

 

В третій, завершальний день фармконгресу, повний зал зібрав майстер-клас «Як успішно провести аудит системи фармаконагляду держателю реєстраційного свідоцтва третій особі, провайдеру послуг по фармаконадзору, його особливості в залежності від мети аудиту. Практичні підходи і практичні рекомендації, виклики, помилки, шляхи вирішення». Організатор – ТОВ «Стандарти Технології Розвиток».

 

Три насичені дні професійних заходів, виступів кваліфікованих експертів, обміну досвідом, нових знайомств та зустрічей з колегами, сотні фото на згадку, особлива атмосфера, піднесений настрій – саме так запам’яталась XІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo!

 

ВПЕРШЕ одночасно з PHARMATECHEXPO, на одному майданчику, відбулися ще 2 ексклюзивні заходи: Міжнародна спеціалізована виставка «Упаковка і Маркування», де було представлено обладнання, сучасні технології, а також інноваційні розробки для упаковки і маркування у фармацевтичній, косметичній, харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

 

Партнер виставки – Клуб Пакувальників.

 

Міжнародна спеціалізована виставка Технології «Чистих приміщень», де фахівці мали змогу ознайомитись з сучасними технологіями і комплексними рішеннями для «чистих приміщень», а також отримали актуальну інформацію щодо проєктування та будівництва спеціальних приміщень, які відповідають усім нормативам і стандартам.

 

Щиро дякуємо учасникам, партнерам і гостям заходу за довіру та підтримку!

Запрошуємо на XIІ Міжнародну виставку обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo та Міжнародний конгрес фармацевтичної промисловості

27-29 вересня 2022 року, виставковий центр ACCO International

(Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, парк імені О.С. Пушкіна, метро Шулявська)

 

Дізнайтеся подробиці:

Тел.: +380 (44) 344-35-80

https://www.facebook.com/PHARMATechExpo1

info@pharmatechexpo.com.ua

www.pharmatechexpo.com.ua