ДП «Фармакопейний центр» прийняв участь у Тижні Eurachem – 2022, який проходив дистанційно 16-20 травня 2022 р. у м. Тбілісі, Грузія. В рамках заходу був проведений 3-денний науковий семінар на тему: «Проблеми забезпечення якості вимірювань від галузевих до лабораторних  з фокусом на вимогах ISO/IEC 17025:2017», організований Грузинською асоціацією лабораторій (GeLab), а також Генеральна асамблея Eurachem 2022 року, яка щороку збирає представників 36 країн-учасників.

Цьогоріч до участі у Генеральній асамблеї Eurachem разом з офіційним представником України –  начальником лабораторії ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Овсієм Левбаргом був запрошений заст. директора з наукової роботи ДП «Фармакопейний центр», д-р фарм. н., ст. наук. співроб. Дмитро Леонтьєв. Він взяв участь в обговоренні питань щодо впровадження належних практик якості і забезпечення міжнародної метрологічної простежуваності результатів хімічного аналізу, в тому числі питань щодо контролю якості лікарських засобів в лабораторіях. Дмитро Леонтьєв поділився з присутніми досягненнями ДП «Фармакопейний центр» у сфері метрології, зокрема, щодо розробки національної системи фармакопейних стандартних зразків (ФСЗ ДФУ), національної Програми професійного тестування лабораторій та впровадження концепції невизначеності вимірювань, яка спирається на галузеву стандартизацію.

Як член робочої групи Eurachem з невизначеності вимірювань та простежуваності, Дмитро Леонтьєв активно просуває підходи Державної Фармакопеї України. Зокрема, він підготував і презентував проєкт прикладу  оцінювання невизначеності у фармацевтичному секторі для включення до керівних документів Eurachem.