X ювілейна Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

 

17-19 вересня 2019 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться X ювілейна Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo. Це єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій та контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів і підбору персоналу.

Вперше у рамках виставки відбудеться МІЖНАРОДНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС – унікальна платформа для об'єднання теорії та практики процесів виробництва. Це сучасний формат організації зустрічей і заходів, який об'єднує фармацевтичних виробників і компанії, які представляють обладнання та сировину для виробництва лікарських засобів, медичних виробів, косметологічної продукції, БАДів, а також обладнання для упаковки і відстеження, для контролю якості продукції.

 

Організатори виставки і конгресу – компанія LMT, НМАПО імені П.Л. Шупика

 

Співорганізатор – компанія MPE (Medical professional events)

 

Захід проходить за підтримки і сприяння Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Національної академії медичних наук України, ДП «Український фармацевтичний інститут якості»

 

Офіційний партнер: Компанія «Михаил Курако»

 

NEW! Офіційне видання виставки: PHARMATECHEXPO JOURNAL

 

Мета виставки – в сучасних реаліях сприяти:

• встановленню ділових контактів між виробниками, постачальниками обладнання і технологій для фармацевтичної промисловості та підприємствами галузі;

• обміну досвідом між фахівцями;

• об'єднанню науково-технологічного потенціалу фармацевтичної промисловості для розвитку і зміцнення галузі.

 

Тематичні напрями виставки:

• виробниче і невиробниче обладнання

• сировина та інгредієнти

• упаковка і пакувальне обладнання

• лабораторно-аналітичне обладнання

• комплексні рішення для фармацевтичних підприємств

• технології «чистих приміщень»

• технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки в фармацевтичному виробництві

• промислове холодильне та кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств

• послуги для компаній фармацевтичної індустрії

• навчання та підготовка персоналу

 

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання та технологічних рішень для фармацевтичної промисловості.

 

У 2018 році у виставці брали участь: ECI Packaging Ltd, HARKE Pharma GmbH, IMCoPharma, INTERTECH Corporation, Jiangsu Hualan New Pharmaceutical Material Co., PARLE ELIZABETH TOOLS PVT, ROMMELAG ENGINEERING, АЛСІ ЛТД, АЛСІ-ХРОМ, Аналітек, АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА, БВТ Україна, Бютлер&Партнер, Датафарм, Євроджет, КІТМЕД, ЛАБ-СЕРВІС, МАКРОЛАБ ЛТД, Михаил Курако, МІКСЛАБ, МІЛЄ, МК ІНЖИНІРИНГ, Новафілтер Технолоджі, ОМАГ С.Р.Л., Сартокарат, СЕФАР, СИСТЕМА ЛТД, СП КБТ, СОК ТРЕЙД, Спілка Автоматизаторів Бізнесу, ТЕРМОІНЖИНІРИНГ, Техноваги, Технопролаб, УКРОРГСИНТЕЗ, Фарммаш, ФАРМПРОМ, ФармФільтр, ФІЛТ-ТЕК, ХімМікс, Центр Валідації, ШимЮкрейн, Штайнер-Україна, AAPL Solutions, Changzhou Yuanda Pharmaceutical Chemical Co., OtiPharm research, Sympatec GmbH, WIPOTEC-OCS GmbH, ZETA Biopharma GmbH, КАБЕЛЬФАРМТЕХНІКА, Ледум, НЕРЕКС, СВС-АРТА, Турія та багато інших.

 

На стендах компаній було представлено більше 200 світових торгових марок, серед яких: AccuMac, Agierre, Agilent Technologies, Analytik Jena, Antares Vision, B&D Italia, Belimed, Bergami, Bohle, Brevetti Angela, BWT Pharma&Biotech, Cobetter, Cole-Parmer, Comas, Dividella AG, Dott. Bonapace&Co., Enflex, Etipack, Favea, Fensor, Frewitt, GUK, Hitachi, Kambic, Kinematica, Koenig&Bauer, Korsch, MadgeTech, MBW, Mediseal, Merk Millipore, MG2, Miele, Nemesis, NETZSCH Vakumix, O.M.A.R., OMAG, Optima pharma, Parle Global Technologies, Perkin Elmer, Pharma Technology, Pharmacoat, PRIMERA Inc, Riera Nadeu, Romaco, Sarong, Sartorius, Sefar Pharma GMP, Seidenader, Shimadzu, Siemens, Steiner Pumps, Steriline, TA Instruments, Thermo Fisher Scientific, Three-Tec, Waldner, WIPOTEC-OCS, ZIRBUS Technology, PPS Pfennig Profi System, Tiflex, Weber, Nerex, NITRITEX та багато інших.

 

Відвідувачі виставки – керівники та фахівці виробників фармацевтичної продукції України, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Грузії та країн Прибалтики.

 

Майданчик PHARMATechExpo забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

 

Під час роботи виставки в рамках науково-практичної програми Міжнародного фармацевтичного конгресу відбудуться конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації обладнання в дії.

Основні напрями Конгресу:

  • ефективне фармацевтичне виробництво
  • розвиток фармацевтичної індустрії
  • інформаційні технології у фармацевтичному виробництві
  • чинні стандарти й регуляторні вимоги для фармацевтичної галузі
  • системи життєзабезпечення підприємства, додаткове обладнання та витратні матеріали
  • медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників
  • БАДи в лінійці продукції фармацевтичних підприємств
  • фармацевтичне виробництво та виробництво косметичних засобів: точки дотику
  • навчання та підготовка персоналу.

Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають Сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Вхід вільний, за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки PHARMATechExpo: http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj/

 

Дізнайтеся більше про сучасні інноваційні технології фармацевтичної індустрії – відвідайте X ювілейну Міжнародну виставку обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості

PHARMATechExpo та Міжнародний фармацевтичний конгрес

17-19 вересня 2019 року у виставковому центрі «ACCO International» (Україна, м. Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна)!

 

Детальна інформація:

Тел. / Факс: +380 (44) 206-10-98, 206-10-99

marketing@pharmatechexpo.com.ua

 

WWW.PHARMATECHEXPO.COM.UA