19 травня на базі Національного фармацевтичного університету відбулася ХІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ФАРМАЦІЇ» присвячена 15-річчю кафедри управління якістю.

У конференції взяли участь представники наукових установ і навчальних закладів, фармацевтичних підприємств та регуляторних органів.

Від ДП «Фармакопейний центр» участь у конференції взяли директор – проф. Гризодуб О.І. з доповіддю «Проблеми фальсифікації та якості лікарських засобів»; науковий консультант – проф. Підпружников Ю.В. з доповіддю «Нові нормативні вимоги до забезпечення цілісності даних»; вчений секретар – с.н.с. Дмітрієва М.В., науковий співробітник сектору з розробки та впровадження ППТ – Лук’янова І.С. з доповіддю «Анкетування учасників ППТ як один із засобів забезпечення зворотного зв’язку з замовниками згідно вимог ДСТУ ISO 9001»; провідний науковий співробітник лабораторії фарманалізу – с.н.с. Меркулова Ю.В., науковий співробітник лабораторії фарманалізу – Шеремет А.А. з доповіддю «Стандартизація методів контролю бактеріальних ендотоксинів в лікарських засобах, що містять органічні розчинники».