З 22 по 23 жовтня 2018 р. на Гоа, Індія, проходила 3-я Міжнародна конференція з академічних і промислових інновацій у фармації, медицині та біології «Innopharm 3». Захід був організований під егідою Innovare Academic Sciences (IAS) у співпраці з Paramita Health Care Society за підтримки наукових журналів Asian Journal of Pharmaceutical and Clinical Research (AJPCR) та International Journal of Applied Pharmaceutics (IJAP)

Напрямки конференції включали, але не обмежувалися наступними темами: розробка нових лікарських засобів, доставка ліків, регуляторні питання, дослідження в області фармакології, фармацевтичної хімії, біотехнології, тощо.

Конференція зібрала понад 600 учасників з 28 штатів Індії та 11 країн світу, які представили 105 усних та 259 стендових доповідей.

Від ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» делегатами стали заступник директора з наукової роботи, начальник відділу валідації та стандартних зразків, д. фарм. н. Леонтьєв Дмитро Анатолійович, заступник начальника відділу валідації та стандартних зразків, к. фарм. н. Воловик Наталя Валеріївна та науковий співробітник сектору інструментальних методів аналізу Леонтьєв Денис Дмитрович.

Леонтьєв Д.А. представив стендову доповідь, присвячену валідації методики спектрофотометричного визначення дезлоратадину в таблетках відповідно до концепції невизначеності  (співавтори: аспірант НФаУ, інженер департаменту досліджень і розробок ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» Петрус В.В., к. фарм. н. Воловик Н.В., д. хім. н., проф. Гризодуб О.І.).

Воловик Н.В. виступила з усною доповіддю щодо розробки процедури кваліфікації персоналу за спектрофотометричною методикою (співавтори: д. фарм. н., ст. н. с. Леонтьєв Д.А., к.фарм. н. Денисенко Н.В., д. хім. н., проф. Гризодуб О.І.).

Леонтьєв Д.Д. зробив стендову доповідь щодо ідентифікації харчового барвнику FCF у таблетках (співавтори: д. фарм. н., ст.н.с.  Котов А.Г., д. фарм. н., ст. н. с. Леонтьєв Д.А., д. хім. н., проф. Гризодуб О.І., к. фарм. н. Воловик Н.В.).

Організатори подякували делегатам від ДП «Державний науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» за участь у роботі конференції та урочисто вручили їм пам’ятну дошку та інші сувеніри. Леонтьєв Д.А. також був нагороджений пам’ятним кубком за найкращу стендову доповідь у номінації «Хімія» (1-е місце).