Делегація ДП «Фармакопійний центр» у складі директора – проф. Гризодуба А.І. і вченого секретаря – Дмитрієвої М.В. взяла участь в Казахстанському Форумі фармакопеї світу, який відбувся 17-19 вересня 2014 в м.Алмати, Казахстан.

У Форумі взяли участь представники Європейської фармакопеї, Фармакопеї США, Японії, Таїланду, Індонезії, Росії, Білорусі, а також представники урядових органів Узбекистану (Міністерство охорони здоров'я Республіки Узбекистан), Киргизстану (Міністерство охорони здоров'я Киргизької Республіки), Росії (Росздравнадзор, Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації), Білорусі (Міністерство охорони здоров'я Республіки Білорусь), Польщі (Управління по реєстрації лікарських засобів, медичних виробів і біоцидних продуктів), Таїланду (Міністерство охорони здоров'я Таїланду) і академічних кіл (Ташкентський державний фармацевтичний інститут, Національний фармацевтичний університет, м Харків , Україна, Санкт-Петербурзька хіміко-фармацевтична академія, Росія).

На пленарному засіданні Казахстанського Форуму фармакопеї світу проф. Гризодуб О.І. виступив з доповіддю: «Друге видання Державної Фармакопеї України: сьогодення та майбутнє».

Крім того, в РГП «Національний центр експертизи лікарських засобів, виробів медичного призначення і медичної техніки» в рамках форуму були проведені лекції та наукові консультації, і зроблено дві доповіді: «Стандартизовані процедури валідації методик контролю якості лікарських засобів» – Гризодуб О.І. і «Програма професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів» – Дмитрієва М.В. Представлені напрямки діяльності ДП «Фармакопійний центр» викликали інтерес у слухачів. В ході візиту проведено переговори, консультації і намічені шляхи подальшої співпраці.

В рамках Форуму підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Республіканським державним підприємством «Національний центр експертизи лікарських засобів, виробів медичного призначення і медичної техніки» Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку республіки Казахстан і ДП «Фармакопійний центр», Україна.

Січкар А.А., Гризодуб О.І., Дмитрієва М.В., Пічхадзе Г.М., Кисличенко В.С., Георгиянц В.А., Гладух Є.В.

В.о. директора ДП "Фармакопійний центр", А.І. Гризодуб

Гризодуб О.І., Тулегенова А.У., Георгиянц В.А., Дмитрієва М.В.

Учасники форуму