9 листопада 2023 р. у м. Харків відбувся захід, приурочений Всесвітньому дню науки заради миру та розвитку,  який був організований за ініціативи Харківської обласної військової адміністрації та Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України.

З особливим задоволенням повідомляємо, що серед відзначених осіб був і доктор хімічних наук, професор Олександр ГРИЗОДУБ, директор ДП "Фармакопейний центр". Проф. Гризодуб отримав Подяку від Президії Національної академії наук України. Ця нагорода є визнанням його значного внеску у науку, зокрема у такий складний період для країни.

Розвиток національної науки є ключем до відновлення та зміцнення країни, а м. Харків залишається провідним науковим центром України.

Вітаємо, Олександре Івановичу, з отриманням високої державної нагороди та щиро бажаємо подальших наукових звершень на благо України. Нехай Ваша діяльність та праця будуть прикладом незламності в цей відповідальний час. Із днем науки, із новими досягненнями та натхненням до майбутніх відкриттів!