В цьому Атласі представлено ілюстраційні дані з макроскопічної, мікроскопічної ідентифікації, а також ідентифікації методом тонкошарової хроматографії 76 видів лікарської рослинної сировини згідно з монографіями, що описані в Державній Фармакопеї України  2.0–2.5. Наведені ілюстрації є типовими прикладами аналізу 5–7 серій ЛРС за відповідними фармакопейними методиками, фотографії макро-, мікро- й ТШХ-ідентифікації представлені «як є» з найменшими змінами.

Сподіваємося, що цей Атлас виявиться зручним для дослідників ЛРС, зареєстрованої на фармацевтичному ринку України. Він буде корисним для фахівців лабораторій контролю якості підприємств, лабораторій госінспекції, викладачів і студентів медичних і фармацевтичних закладів вищої освіти, а також для широкого кола розробників ЛРП, дієтичних добавок.

 

Видавець – Державне підприємство «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», 2021. 256 сторінок.

 

Завантажити та ознайомитися з першими 8 сторінками книги

 

З питань придбання слід звертатися до Світлани Іванівни Харченко за тел. +38 (099) 180-06-01 или по эл. почте: svitlanaph@ukr.net