26 червня 2024 р. відбулась спільна робоча нарада ДП «Фармакопейний центр» і Держлікслужби. Учасники обговорили питання забезпечення ефективної і безпечної роботи ДП «Фармакопейний центр» в умовах і після скасування військового стану, шляхи удосконалення системи менеджменту, підвищення іміджу підприємства і перспективи його розвитку.

Наразі ДП «Фармакопейний центр» працює в штатному режимі, вживаючи заходів для збереження персоналу і майна й підтримки і розвитку основних видів діяльності, зокрема, з розробки Державної фармакопеї України (ДФУ), атестації стандартних зразків ДФУ, проведення професійного тестування лабораторій контролю якості лікарських засобів і лабораторного аналізу лікарських засобів  і допоміжних речовин.

Окрім того, представники ДП «Фармакопейний центр», Держлікслужби і НТК «Інститут монокристалів» НАН України обговорили поточні спільні проєкти і перспективи співпраці у науковій сфері.

Дякуємо всім співробітникам центру, керівництву Держлікслужби, колегам і партнерам за співпрацю та підтримку у ці складні часи!