Європейська Фармакопея створює робочу групу з розроблення формуляру з дефіциту лікарських засобів й шукає кандидатури з відповідною кваліфікацією і можливостями.

Відповідній робочій групі буде доручено встановити правила та методи роботи для Європейського формуляру дефіциту лікарських засобів та розробити самі монографії. Ці монографії будуть розроблені, щоб підготуватися до можливого майбутнього дефіциту лікарських засобів, а в окремих випадках також можуть бути розроблені для надання негайної підтримки в режимі реального часу в умовах поточного дефіциту.

Вимоги до кандидатів:

кваліфікований професіонал з досвідом у:

– розробці та виробництві фармацевтичних аптечних препаратів;

– аналітичних процедурах, пов'язаних з контролем якості інгредієнтів (АФІ та допоміжних речовин) і фармацевтичних препаратів та їх розробці.

Важливо, щоб кандидати мали доступ до лабораторних засобів, необхідних для верифікації запропонованих методів виробництва або аналітичних процедур для розробки та верифікації монографій до їх запуску.

Експертів цієї групи буде обрано на 177-ій сесії Європейської комісії з фармакопеї, яка відбудеться 21-22 листопада 2023 р.

Якщо ви відповідаєте вищезазначеним вимогам, працюєте в Україні і бажаєте долучитись до робочої групи, надішліть CV англійською мовою на email: natalia.volovyk.sphu@gmail.com. У листі додатково зазначте українською і англійською мовами ПІБ, місце роботи, посаду і тел. для зв'язку (до 10 листопада 2023 р.).