11-12 лютого 2017 р. в м. Бопал, Індія, відбулася 2 Міжнародна конференція Innopharm-2 з об'єднання передових досягнень фармації, медицини та біології.

Організаторами симпозіуму виступили Paramita Health Care Society спільно з Академією наук Innovare Ради з науки і технології Індії.

Основними тематиками конференції були: фармацевтична розробка лікарських засобів, системи доставки лікарських засобів, фармакологія, токсикологія та доклінічні дослідження, біохімія і мікробіологія, дослідження рослинних лікарських препаратів, біотехнологія, фармацевтичний аналіз і контроль якості, регуляторні аспекти, медична хімія, клінічні дослідження, фармаконагляд, фармакоекономіка.

Вчені, що працюють в різних наукових областях (фармацевтичній, медичній, біологічній), представили свої доповіді на єдиній міжнародній платформі, що об'єднала фахівців з усієї земної кулі, для досягнення спільної мети – забезпечення ефективної та безпечної терапії. Дослідники з 15 країн світу і 27 штатів Індії представили в цілому близько 150 доповідей в усній і стендової формі. Експертна група оцінювала представлені доповіді. Наприкінці конференції відбулася церемонія нагородження. Найкращі спікери в різних категоріях були нагороджені. Подія широко висвітлювалася у засобах масової інформації.

Державне підприємство «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» взяв участь у роботі конференції.

Леонтьєв Дмитро Анатолійович – заступник директора з наукової роботи, начальник відділу валідації та стандартних зразків, д. фарм. н., представив доповідь на тему: «Вивчення впливу наважки стандартних зразків на оцінку однорідності фармацевтичних субстанцій» (автори: Леонтьєв Д.А., Воловик Н.В., Денисенко Н.В.).

Воловик Наталя Валеріївна – заступник начальника відділу валідації та стандартних зразків, к. фарм. н., представила доповідь на тему: «Розробка програмного забезпечення для обрахунку ММР в гепаринах низькомолекулярних відповідно до Європейської Фармакопеї» (автори: Воловик Н.В., Леонтьєв Д.А., Леонтьєв Д.Д., Іванов Л.В.).

Леонтьєв Д.А. був відзначений як почесний гість конференції.

Воловик Н.В. була нагороджена за кращу доповідь.

(Організатори дали згоду на використання матеріалів конференції для розміщення на сайті ДП «Український науковий центр якості лікарських засобів»).