7 червня 2023 р. відбулась стартова нарада 14-ої Міжнародної зустрічі світових фармакопей (IMWP), яка була присвячена огляду механізмів щодо внутрішньої співпраці та комунікації.

В нараді взяли участь представники фармакопей Аргентини, Бразилії, Великої Британії, Індії, Японії, Південної Кореї, України, США, а також представники Міжнародної та Європейської фармакопей. Від фармакопеї України участь взяла заступниця директора з якості ДП «Фармакопейний центр» Наталя ВОЛОВИК.

Залучення різних фармакопей до IMWP спрямовано на підтримку більш інклюзивного підходу.

Під час стартової наради учасники обмінялись думками щодо функціонування робочої групи і подальших кроків. Було обговорено питання щодо необхідності залучення всіх фармакопей та сприяння їх активної участі у IMWP. Цей інклюзивний підхід  дозволяє обмінюватись різноманітними поглядами, експертизою та досвідом й отримувати всебічне розуміння викликів та можливостей у галузі фармакопей і сприяти розробці спільних рішень, які можуть відповідати потребам більш широкого спектру зацікавлених сторін. Шляхом сприяння інклюзивності, Міжнародна зустріч світових фармакопей може покращити якість і актуальність своєї роботи і сприяти гармонізації та стандартизації в глобальному фармацевтичному просторі.