З 16 по 23 листопада у Держлікслужбі триває реалізація чергових етапів проекту «Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування» за участі українських та польських фармацевтичних інспекторів.

Колеги з Головного Фармацевтичного Інспекторату Польщі під час етапу «Ліцензування виробництва та імпорту лікарських засобів» висвітлили питання щодо сучасних підходів до моніторингу чистоти повітря, поверхонь та персоналу у виробництві стерильних та нестерильних лікарських засобів а також ключові теми виробництва, дистрибуції та імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів. Окрема увагу вони зосередили на принципах категоризації невідповідностей вимогам належної виробничої практики; огляді останніх змін стосовно кваліфікації і валідації, процедурах інспектувань контрактних лабораторій/складів та законодавчому врегулюванні цих питань.

Етап «Контроль за якістю лікарських засобів, доступних на українському ринку» включає питання здійснення моніторингу якості лікарських засобів, зокрема, особливості його проведення під час планових та позапланових перевірок, визначення предмету перевірки, порядок дій інспекторів їх права та обов’язки тощо.

Diklz.gov.ua