Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

 Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»

Відповідно ПОЛОЖЕННЯ про Уповноваженого з антикорупційної діяльності від 28 грудня 2016 та Постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та протидії корупції», та з метою належної організації роботи щодо запобігання корупційним проявам в ДП «Фармакопейний центр» визначена уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції  (далі – уповноважена особа).

Уповноважена особа здійснює заходи щодо запобігання, виявлення, а в установлених законом випадках – у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, а також в інформаційному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції в зазначеній сфері.

Уповноважена особа підзвітна директору підприємства та підзвітна і підконтрольна Уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби.

Основними завданнями уповноваженої особи є:

– здійснення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції;

– надання консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства;

– участь в інформаційному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції;

– проведення роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції;

– надання роз’яснень щодо своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та з приводу дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

 

Прийом громадян:

 Четвер з 10.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). 

 

Контактна інформація:

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – Нестеренко Олена Олександрівна, м. Харків – 85, вул. Астрономічна, 33. телефон (057) 719-06-07