Фармакопейні стандартні зразки Державної фармакопеї України (ФСЗ ДФУ)

ФСЗ Європейської Фармакопеї та Державної Фармакопеї України є офіційними при виконанні арбітражних аналізів.

ДП «Фармакопейний центр» має право атестації та введення в дію ФСЗ ДФУ. Офіційні стандартні зразки необхідні для розробки специфікацій на лікарські засоби, валідації методик контролю, вхідного контролю та аналізу готової продукції при виробництві лікарських засобів, а також для аналізу лікарських засобів, що знаходяться на ринку країни.

Система управління якістю при наданні послуг з атестації фармакопейних стандартних зразків Державної Фармакопеї України (ДФУ), розробки та впровадження Програми професійного тестування лабораторій фармацевтичної галузі та проведення науково-дослідних робіт, що пов’язані зі стандартизацією та якістю лікарських засобів, успішно пройшла аудит на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 й отримала сертифікат (№ UA 2.003.08911-15).

Сертифікація СУЯ відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009 є документованим фактом того, що Державне підприємство «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» надає якісні послуги

Звертаємо вашу увагу на те, що, якщо ви не знайшли необхідний ФСЗ в каталозі, опублікованому на сайті, ви можете замовити атестацію нового ФСЗ.

Більш низькі ціни ФСЗ ДФУ у порівнянні з ФСЗ інших фармакопей дозволяють використовувати ФСЗ ДФУ не тільки для арбітражних аналізів, а й для контролю якості на підприємстві.

ФСЗ ДФУ, призначені для кількісного визначення, підлягають одноразовому використання (як і ФСЗ інших фармакопей), і не зберігаються після розкриття упаковки.

Однієї упаковки ФСЗ ДФУ достатньо для виконання аналізу за всіма показниками якості (для кількісного визначення – в двох повторностях).

Термін придатності ФСЗ ДФУ зазначений у супровідній документації (Інформаційному аркуші) і становить один рік з моменту придбання. Мінімальний час, необхідний на розробку та атестацію нового стандартного зразка, становить близько 1 міс.

Відправлення ФСЗ ДФУ здійснюється поштою протягом двох тижнів після оплати вартості ФСЗ ДФУ. Доставка здійснюється кур'єрською службою доставки. Паспорт безпеки надається протягом двох тижнів після відправки ФСЗ.

Для оформлення заявки на проведення атестації ФСЗ вам необхідно оформити заявку (отримати заявку) і направити її на адресу нашого підприємства зручним для вас способом. Якщо вас зацікавив ФСЗ, не зазанчений в каталозі, опублікованому на нашому сайті, у графі «Номер за каталогом» ставиться прочерк.

З питань атестації ФСЗ ДФУ звертатися до групи ФСЗ ДФУ ДП «Фармакопейного центру»:

тел. (057) 719-06-01, 719-06-03

e-mail: fso_ogf@ukr.net